Erbjudande

Vi erbjuder ett brett utbud av lösningar inom tryck och expo genom att kombinera olika tryckmetoder och materialval. Inom tryck jobbar vi med allt från kontorstryck till unika kampanjer, ofta med det lilla extra i form av laminat, folieringar och andra effekter för att få din trycksak att sticka ut. Inom Expo jobbar vi med många olika displaysystem och material som exempelvis papper, kartong, kapa, reboard, plast och forex. Vi hjälper även självklart till med montaget om ni så önskar. Varmt välkomna!

Trycksaker
Förpackningar
Skyltar
Dekaler
Re-Board
Expo/Event
Fordonsdekor
Webbportal

”Pod är en flexibel, smidig och proffsig leverantör som alltid försöker hitta bästa möjliga lösning för oss som kund.”

Martin Fransson, Wayke

”Efter många års gott samarbete med POD kan jag verkligen rekommendera dem som leverantör för allt inom tryck.”

Isabelle Iglesias Lindberg, Hyreslandslaget

Kontakt

Niklas Hultberg

Projektledare

08-634 21 85

08-634 21 85

niklas@podsthlm.se

Nicklas Irevång

Projektledare

08-634 21 81

08-634 21 81

nicklas@podsthlm.se

Thomas Lindström

Produktion/Original

08-634 21 87

08-634 21 87

thomas@podsthlm.se

Fredrik Wetterberg

Original/Prepress

08-634 21 80

08-634 21 80

fredrik@podsthlm.se

Daniel Wallén

Produktion

08-634 21 82

08-634 21 82

daniel@podsthlm.se

Lena Brokvist Hultberg

Ekonomi/Leverans

08-634 21 84

08-634 21 84

lena@podsthlm.se

Krystian Michalek

Produktion

08-634 21 80

08-634 21 80

info@podsthlm.se

Million Tekle

Produktion

08-634 21 80

08-634 21 80

produktion@podsthlm.se

Mona Lindblad

Produktion

08-634 21 80

08-634 21 80

produktion@podsthlm.se