Erbjudande

Vi erbjuder ett brett utbud av lösningar inom tryck och expo genom att kombinera olika tryckmetoder och materialval. Inom tryck jobbar vi med allt från kontorstryck till unika kampanjer, ofta med det lilla extra i form av laminat, folieringar och andra effekter för att få din trycksak att sticka ut. Inom Expo jobbar vi med många olika displaysystem och lösningar. Vi hjälper er med trycksaker till er mässa, event, eller era lokaler & fordon. Vi hjälper även självklart till med montaget om ni så önskar. Varmt välkomna!

Trycksaker
Förpackningar
Skyltar
Dekaler
Re-Board
Expo/Event
Fordonsdekor
Webbportal

”Pod är en flexibel, smidig och proffsig leverantör som alltid försöker hitta bästa möjliga lösning för oss som kund.”

Martin Fransson, Wayke

”Efter många års gott samarbete med POD kan jag verkligen rekommendera dem som leverantör för allt inom tryck.”

Isabelle Iglesias Lindberg, Hyreslandslaget

Kontakt

Carl Bynke

Säljare

08-6342182

08-6342182

carl@podsthlm.se

Nicklas Irevång

Projektledare

08-634 21 81

08-634 21 81

nicklas@podsthlm.se

Niklas Hultberg

Projektledare

08-634 21 85

08-634 21 85

niklas@podsthlm.se

Thomas Lindström

Produktion/Original

08-634 21 87

08-634 21 87

thomas@podsthlm.se

Fredrik Wetterberg

Original/Prepress

08-634 21 80

08-634 21 80

fredrik@podsthlm.se

Daniel Wallén

Produktion

08-634 21 82

08-634 21 82

daniel@podsthlm.se

Krystian Michalek

Produktion

08-634 21 80

08-634 21 80

info@podsthlm.se

Rebecka Romnäs

Produktion

08-6312180

08-6312180

produktion@podsthlm.se

Alejandro Mella Bello

Produktion

08-634 21 80

08-634 21 80

produktion@podsthlm.se

Leon Alkert

Produktion

08-6342180

08-6342180

produktion@podsthlm.se

Ekonomi

08-634 21 80

08-634 21 80

ekonomi@podsthlm.se